Meny Stäng

Fakulteter

DALARNA

Distriktskoordinator, David Summermatter

CMD, Bengt Eriksson

 


GÄVLEBORG

Distriktskoordinator, Susanne Högberg

CMD, Kristofer Rahl

 


GÖTEBORG

Distriktskoordinator, Martin Lindblad

CMD, Johan Lönnbro

 


JÖNKÖPING

Distriktskoordinator, Håkan Röstedal

CMD, Annika Åström Victorén

 


KRISTIANSTAD

Distriktskoordinator, Annika Aregger Lundh

CMD, Magnus Simonsson

 

feb
14
tis
heldag Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
feb 14 – feb 15 heldag
Grundkurs (provider) Kristianstad Arrangör: Kristianstad fakultet  
mar
7
tis
heldag Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
mar 7 – mar 8 heldag
Grundkurs (provider) Kristianstad Arrangör: Kristianstad fakultet  
mar
28
tis
heldag Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
Grundkurs (provider) Kristianstad @ Centralsjukhuset, Kristianstad
mar 28 – mar 29 heldag
Grundkurs (provider) Kristianstad Arrangör: Kristianstad fakultet  

LINKÖPING

Distriktskoordinator, Oscar Henning

CMD, Kim Berg

 


PITEÅ

Distriktskoordinator, Thomas Wallon

CMD, Arne Zingmark


STOCKHOLM

Distriktskoordinator, Christian Åslund

CMD, Patrik Söderberg

 

mar
22
ons
heldag Grundkurs (Provider) Stockholm @ Södersjukhuset
Grundkurs (Provider) Stockholm @ Södersjukhuset
mar 22 – mar 23 heldag
Grundkurs (provider) Stockholm, Södersjukhuset Arrangör: Stockholm fakultet
apr
3
mån
heldag Grundkurs (Provider) Stockholm @ Södersjukhuset
Grundkurs (Provider) Stockholm @ Södersjukhuset
apr 3 – apr 4 heldag
Grundkurs (provider) Stockholm, Södersjukhuset Arrangör: Stockholm fakultet
heldag Grundkurs (Provider) Visby @ Visby
Grundkurs (Provider) Visby @ Visby
apr 3 – apr 4 heldag
Grundkurs (provider) Visby Arrangör: Stockholm fakultet

SUNDSVALL

Distriktskoordinator, Maria Fors

CMD, Thomas Blomberg

 


SÖRMLAND/VÄSTMANLAND

Distriktskoordinator, Erik Åberg

CMD, Lennart Edmark

 

mar
21
tis
heldag Repetitionskurs (Refresh) Västerås @ Västerås
Repetitionskurs (Refresh) Västerås @ Västerås
mar 21 heldag
Repetitionskurs (Refresh) Västerås Arrangör: Sörmland/Västmanlands fakultet
mar
23
tor
heldag Repetitionskurs (Refresh) Västerås @ Västerås
Repetitionskurs (Refresh) Västerås @ Västerås
mar 23 heldag
Repetitionskurs (Refresh) Västerås Arrangör: Sörmland/Västmanlands fakultet
maj
23
tis
heldag Grundkurs (Provider) Katrineholm @ Katrineholm
Grundkurs (Provider) Katrineholm @ Katrineholm
maj 23 – maj 24 heldag
Grundkurs (Provider) Katrineholm Arrangör: Sörmland/Västmanlands fakultet

TROLLHÄTTAN

Distriktskoordinator, Anders Johansson

CMD, Joakim Söderberg

 

feb
7
tis
heldag Grundkurs (provider) Skövde @ Skövde
Grundkurs (provider) Skövde @ Skövde
feb 7 – feb 8 heldag
Grundkurs (provider) Skövde Arrangör: Trollhättan fakultet
heldag Grundkurs (Provider) Trollhättan @ Trollhättan
Grundkurs (Provider) Trollhättan @ Trollhättan
feb 7 – feb 8 heldag
Grundkurs (provider) Trollhättan Arrangör: Trollhättan fakultet
feb
28
tis
heldag Grundkurs (provider) Skövde @ Skövde
Grundkurs (provider) Skövde @ Skövde
feb 28 – mar 1 heldag
Grundkurs (provider) Skövde Arrangör: Trollhättan fakultet

VÄRMLAND

Distriktskoordinator, Lena Emanuelsson

CMD, Tina Craaford

 


ÖREBRO

Distriktskoordinator, Dan Fredriksson

CMD, Per Bonefält